Wyjazd do Jump Areny

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

22 marca 2017 roku (środa) uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Poznania. Celem naszej wyprawy była Jump Arena tzw. park trampolin, kino Helios oraz restauracja Mc Donald`s. Około godz.8:00 wyruszyliśmy spod szkoły dwoma autokarami. Podróż minęła nam bardzo przyjemnie i zanim się obejrzeliśmy, byliśmy już na miejscu.

W Jump Arenie zawitaliśmy około godziny 9:20. Zakupiliśmy specjalne skarpetki antypoślizgowe, a następnie się przebraliśmy. Trener poprowadził obowiązkową rozgrzewkę, po czym mogliśmy zajmować dowolne miejsca na sali zabaw. Główną atrakcją było mnóstwo trampolin, na których mogliśmy skakać do woli i wyładować nadmiar energii. Próbowaliśmy swoich umiejętności na ścianie wspinaczkowej oraz w bitwie piankowymi wałkami w tzw. grze w zbijaka. Nie kryliśmy zadowolenia z mini parku linowego, a także wielu z nas bardzo dobrze się bawiło przechodząc po linie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się trampoliny, z których skakaliśmy do basenu wypełnionego gąbkami, gdzie niektórzy uczniowie wykazali się ogromnymi umiejętnościami (salta). Wszystkie wyżej wymienione atrakcje otaczały specjalne, kolorowe gąbki, gwarantujące bezpieczeństwo podczas naszych wojaży. Po zakończeniu zabawy musieliśmy się przebrać, a następnie pojechaliśmy do galerii Posnania, gdzie podzielono nas na dwie grupy. Pierwsza z nich udała się na seans pt. „Był sobie pies”, a druga na film pt. „Mumia”. Seanse wszystkim bardzo się podobały i oglądaliśmy je z dużym zainteresowaniem i ciekawością. Ze względu na to, iż były już godziny popołudniowe i wszyscy byliśmy głodni, poszliśmy na wspólny posiłek do restauracji Mc Donald`s i na tym zakończyliśmy wycieczkę. Po „pracowitym” dniu wyczerpani, ale jednak zadowoleni zajęliśmy miejsca w autobusie i wyruszyliśmy w drogę powrotną.
Wycieczka bardzo nam się podobała, ponieważ szaleństwa w parku trampolin zagwarantowały nam wyładowanie emocji, nabór pozytywnej energii oraz świetną zabawę. Liczymy, że kolejny wyjazd będzie również tak atrakcyjny i już nie możemy się go doczekać.

Kacper Paterski