Dzień Wiosny

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

30 marca 2017 roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Wiosny. Około godziny 11:00 zebraliśmy się na auli szkolnej. Najważniejszym punktem programu był „Konkurs Piosenki Europejskiej” zorganizowany przez Samorząd Szkolny. Poszczególne klasy miały wśród wykonawców swoich reprezentantów. Wszyscy uczestnicy kolejno pokazywali swoje umiejętności wokalne i myślę, że każdy z nich stanął na wysokości zadania.

W oczekiwaniu na wyniki zabawy, czas umilał nam nauczyciel muzyki, pan Grzegorz Adamski, który swoim śpiewem piosenek włoskich zachwycił zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Po ponad półgodzinnym występie ogłoszone zostały wyniki konkursu. Oto one:

- I miejsce – uczniowie klasy II za piosenkę „Mam tę moc”

- II miejsce - przedstawiciel klasy III z piosenką Alvaro Solera „Sofia”

- III miejsce - dziewczyny z klasy IVb za piosenkę Zenona Martyniuka pt. „Przez Twe oczy zielone”.

Ponadto tego dnia został rozstrzygnięty konkurs na najpięknięjszą Panią Wiosnę”. Liczyła się pomysłowość, oryginalność oraz wkład pracy własnej włożony w przygotowanie lalek. Komisja wyłoniła trzech zwycięzców, ale tak naprawdę każda Pani Wiosna była oryginalna i jedyna w swoim rodzaju.
Myślę, że dzień był bardzo udany, a uczniowie zadowoleni z tak spędzonego czasu. Na twarzach dzieci i nauczycieli gościł uśmiech i widać było ogromną radość.

Kacper Paterski